Topic: Oświetlenie do open space’a w biurze

Interesują mnie oprawy do oświetlenia biurowego – wysokiej jakości, o dużej mocy i wydajności. Są potrzebne do firmy, do pomieszczenia, w którym pracuje dużo osób i muszą być niezawodne? Może jest tu ktoś z doświadczeniem jako pracownik korporacji właśnie i coś doradzi?

Re: Oświetlenie do open space’a w biurze

Powinieneś przede wszystkim zwrócić uwagę na lampy Cleoni. To jest firma, która od początku istnienia produkuje oświetlenie dla firm i instytucji publicznych, dlatego musi być niezawodna. Inaczej by nie wygrywała przetargów i jej produkty nie były by tak często wykorzystywane. Więc taka rada z mojej strony. Oni mają nawet takie dziwne z gipsu czy ceramiczne więc może któremuś tam szefowi się spodobają akurat

Aha, no i jeszcze potrzebuję coś do podświetlenia takich gablot od wewnątrz i czegoś do kuchni pracowniczej. Ogólnie nie wiem, czemu dostałem to zadanie, bo się na nim nie znam i dlatego pytam.

Tak to już jest w korpo big_smile Ale na spokojnie, wejdź sobie tutaj mariner-lampy.pl/pl/c/Lampy-podszafkowe/257, popatrz na wymiary i wszystko sobie dobierzesz. A jak nie, to najwyżej zwrócisz i tyle. Bez stresu i bez problemu.

Ta, a jak te lampy pod szafkę, to na pewno LED. Bo inaczej się nie wypłacisz za prąd. w firmie to nikt tego gasił nie będzie bo nie ich, więc musi być oszczędnie. A one są naprawdę oszczędne te ledy