Topic: Designerskie kontakty

Hejka! Widziałam ostatnio u kolezanki designerskie kontakty i też chciałbym takie mieć. Niestety nie pamięta, gdzie je kupila bo było to dosć dawno. Przeleciałam po lokalnych sklepach, ale nie udało mi się znaleźc niczego interesującego. Możecie pomóc?

Re: Designerskie kontakty

Zajrzyj do Internetu, a szybko znajdziesz mase sklepow, które oferują takie gadżety. Każda hurtownia elektryczna internetowa ma w sprzedaży designerskie wtyczki, gniazdka i inne takie. Przejrzyj kilka z nich i porownaj ceny, bo rożnice mogą być dośc spore!

Re: Designerskie kontakty

Nie wiem, o jakich kontaktach mówisz, ale możliwe, że o tych samych ktpre ma moj znajomy. Sprawdź kontakty simon, a być może wlaśnie coś takiego zdecydujesz się skupić. Ja już zamówiłem!

Re: Designerskie kontakty

dokładnie te mialam na myśli smile Przejrzałam oferte kilku sklepów i znalazlam tam jeszcze ciekawsze modele. Muszę się teraz zastanowić ktore będą mi najbardziej pasowały.

Re: Designerskie kontakty

Jeśli masz troche wolnej gotówy to zastanów się nad innymi bajerami. Zainteresować moze cie automatyka domowa czyli tak zwany system inteligentnego domu. Może warto o czyms takim pomyśleć?

Re: Designerskie kontakty

ja się na tym zupełnie nie znam. Mąz kupił jakies przekaźniki programowalne, bo ma jakiś pomysl na usprawnienia smile Może włąśnie o czymś takim myśli .Zobaczymy jak mu to wyjdzie. Byloby milo gdyby wszystko w domu działalo na pilot.

Re: Designerskie kontakty

No ja niestety nie mogę sobie na takie luksusy pozwolic ale zawsze chciałem, zeby zasłony w salonie opuszczaly się po kliknieciu pilotem i zeby spod sufitu wyjeżdżal duży ekran telewizyjny… Marzenia sciętej głowy smile

Re: Designerskie kontakty

trzymam kciuki za ich spełnienie/