Topic: Co sądzicie o ozdabianiu ścian w salonie?

Witam. Jestem ciekawa waszej opinii na temat wzorów na ścianie w salonie. Ja pochodzę z bardzo tradycyjnego, zachowawczego domu, gdzie jedynym dopuszczalnym kolorem ścian był biały. Rodzice zawsze twierdzili, że inne to albo za ciemne, albo nieładne, albo nie pasujące do danego pokoju. Ostatnio zaś odwiedziłam mieszkanie rodziców narzeczonego i byłam w szoku. Każdy pokój w innym kolorze, do tego liczne wzory na ścianach. Sama już nie wiem co lepsze?

Re: Co sądzicie o ozdabianiu ścian w salonie?

Cześć. U mnie w domu rodzinnym też królowała biel, ale mi się zawsze podobały naklejki ścienne do salonu. Jak tylko przeniosłam się na swoje, to kupiłam sobie w sklepie  studio-dekoracji.com.pl piękną naklejkę w kształcie dzrewa, a ścianę pomalowałam na brąz. Rodzice skrytykowali mój wybór, ale ja jestem zachwycona. A to w końcu mój dom, nie?

Ja niby też jestem zachowawcza i w większej części domu mam raczej biele i beże, ale ostatnio zaszalałam i poeksperymentowałam z szablonami dekoracyjnymi. Bałam się użyć ich w salonie czy sypialni, ale w pokoju dla gości sprawdziły się idealnie. Uważam więc, że co za dużo to nie zdrowo, ale z umiarem to jestem na tak.

Hej. My z żoną też lubimy oryginalność, więc zdecydowanie wolę ozdobione ściany niż nudne, białe. Jesteśmy teraz w trakcie przeprowadzki i w nowym mieszkaniu planujemy mieć jakiś napis w sypialni i rysunek w salonie. Jeszcze nie wiemy jakie, ale będą na pewno.

Hej. My mamy wszędzie niestety jaśniutkie ściany, bo mąż tak chce, ale mi się marzy jakaś naklejka. Pozdrawiam

Cześć. Powiedzcie mi ile kosztują w ogóle takie naklejki? Dzięki

Hej. My niedawno zerwaliśmy stare tapety, pomalowaliśmy ściany na różne kolory i użyliśmy naklejek. Jejku, jaka to wygoda. Ile szybciej niż kłaść tapety. Super to wygląda, więc polecam. Wszyscy nasi znajomi mają przynajmniej jedną w mieszkaniu. Teraz taka moda, więc trzeba za nią podążać.