Topic: Kaspersky czy NOD32, co wybrać

No to wybieram antywira i nie wiem na jakiego się wreszcie zdecydować. Miałem jż do czynienia w przeszłości z wieloma, każdy po kolei mnie zawiódł, czytałem też o teoriach spiskowych, że ponoć niektóre firmy antywirusowe współpracują z tymi, co piszą wirusy sad sam już nie wiem, serio. W pracy mamy NOD32, brat mówił, że u siebie zainstalował Kasperskyego, a że z tych dwóch jeszcze prywatnie nie korzystałem, to chyba warto spróbować? Co sądzicie? No i który lepszy? Pozdr

Re: Kaspersky czy NOD32, co wybrać

Kaspersky. Nie miałem nigdy problemów.

Chcesz płacić za antywira? tongue Nie lepiej ściągnąć darmowego? big_smile Wiesz, to jest ta kwestia, by po prostu po „pewnych” stronach nei chodzić i nie ściągać z nich zadnych filmików, nie otwierać podejrzanych linków, kasować od razu dziwne maile, a nawet darmowy program da radę ez problemu. Wystarczy trochę pomyślunku big_smile

Nie ufam bezpłatnym, zresztą bardzo często kupuję przez internet i lubię się czuć bezpiecznie, że żaden robak mi danych nie ukradnie.

Teraz, jak jest już wersja 2016, to w sklepach Kaspersky Internet Security 2015 będzie pewnie wyprzedawany po fajnych, obniżonych cenach. Serio nie ma co się zastanawiać, mnie kumpel kiedyś polecił, a w sprawach komputerowych zawsze go pytam o zdanie.

Słyszałam (ale podkreślam, nie wiem tego z własnego doswadczenia, ktoś musiałby potwierdzić te słowa), że NOD 32 antywirus jest niezły i mniej męczy komputer, ale za to lepszą wykrywalność według różnych testów ma jednak Kaspersky.

Kaspersky zwykle wygrywa w testach, ale warto też ogarnąc czyich smile no i tak już swoją drogą, porównywarki cen też są średnio wiarygodne moim zdaniem… raz się tak troche dałam nabrać, bo na Ceneo znalazłam, że najtańsza wersja programu kosztuje parę tys złotych w jednym jedynym sklepie i jak się potem okazało, nie była to najnizsza cena w ogóle w internecie… To była AltovaXMLSpy cena także tez powiedzmy że niemala. Przepłaciłam, bo potem znalazłam przy okazji szukania antywirusa inny, dużo fjaniejszy sklep internetowy  pt. Galeosoft sad