Topic: Modny piesek.

Dziewczyny, chłopaki (może są tu i panowie smile ) – co byście założyli swojemu pieseczkowi, żeby był modny na spacerze? Czy jest jakaś moda dla psów?

Re: Modny piesek.

Modny pies? No hmm.. jak dla mnie pies ma być przede wszystkim najedzony, zdrowy i wybiegany – czytaj szczęśliwy. Ale modny? No litości…

Hej, fajny wątek. wink Sama ostatnio zastanawiałsm się, jakie są najmodniejsze ubranka dla Yorków - mam takiego słodziaka i chciałabym, żeby na spacerkach ze mną wyglądał śliczniutko i na topie. Może razem coś wymyślimy? Co polecacie?

Ciśnie mi się na usta ‘lekarza’.. ale nie będę wredna. Dobra, wyłączę się z dyskusji, zanim kogoś niechcący obrażę. Albo i chcący. wink Powodzenia, bawcie się dobrze.

W necie pełno dziwnych ludzi, nie? wink

Mało powiedziane – dziwnych. hmm Ok., to co byś założyła pieseczkowi? smile

Widziałam gdzieś.. o, chyba tu - snobdog.eu/spacer/obroze słodziutkie obróżki - sama zobacz, te kokardeczki, no aż nie wiem, którą bym chciała kupić!

Ale ekstra! A wiesz? Chyba zamówię dla mojej lalci którąś.. Będziemy obie super laski na spacerach! Jaka jest wg ciebie najładniejsza?

No boskie – te z kryształkami też świetne!! Rewelka normalnie! Chyba się zaloguje i kupie. wink