Topic: Kosiarka automatyczna, co o tym myślicie?

Witam. Chciałabym znać Waszą opinię odnośnie kosiarek automatycznych. Przymierzam się, żeby zainwestować raz a konkretnie i mieć spokój już z koszeniem. Szukam jednak firmy, która mogłaby mi dostarczyć wysokiej jakości kosiarkę i przy tym poinstruowała jak ją używać itp.

Re: Kosiarka automatyczna, co o tym myślicie?

Cześć, u mnie w domu mamy kosiarkę automatyczną i jest banalna w użyciu. Zainwestowałem tak ja Ty, raz i mam całkowity spokój. Jak coś to zamawiałem z Agrotech, firmy z Poznania i bardzo szybko zrealizowali zamówienie wink

Super a możesz mi podać od razu link do ich strony?

Proszę: agrotech-poznan.com.pl/kosiarka-automatyczna-automower.html masz tam w pełni opisany ich asortyment kosiarek automatycznych wink No i opis funkcji, cech i nawet możesz zobaczyć jedną z nich w akcji. Także powodzenia w zakupach wink

A dziękuję wink firma mi się bardzo spodobała, mają profesjonalną stronę internetową i jak widzę najwyższej jakości produkty samych znanych producentów. To dobrze, bo nie zależy mi na tandecie i kupieniu czegoś, co za kilka miesięcy będzie nadawało się do wyrzucenia. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc