Topic: Jak zabezpieczyć pojemnik na odpany płynne

Cześć. W swojej restauracji mamy zbiornik na odpady płynne, generalnie trafiają tam odpady ze zmywarek i zlewozmywaków, żeby nie zapychały rur. Dwa razy w tygodniu przyjeżdżają ludzie, którzy ten zbiornik opróżniają, problem jednak w tym, że z jakiegoś powodu został on uszkodzony. Konkretnie chodzi o pokrywę, nie zmienia to jednak faktu, że restauracja raczej ne może zostać otwarta dopóki się tego nie naprawi.

Re: Jak zabezpieczyć pojemnik na odpany płynne

OK i czego od nas oczekujesz?

Re: Jak zabezpieczyć pojemnik na odpany płynne

No, chciałbym się dowiedzieć gdzie moge kupić coś czym ta dziurę zalepię, oczywisce musi być to materiał odporny na wszelką chemię, bo w takim biznesie używa się różnych mało przyjemnych dla środowiska i dla zdrowia rzeczy.

Re: Jak zabezpieczyć pojemnik na odpany płynne

Chyba wiem o co chodzi, jak pracowalem w kawiarni w Anglii nazywaliśmy to grease trap. Nic przyjemnego rzeczywiście, przy dziurze albo niedokładnym zamknięciu smród jest nie do zniesienia. Na szczęście jest coś co możesz kupić na to: resins.pl/pl/category/laminaty-winyloestrowe/. Do metalu i odporne na chęmię, organiczną i nieorganiczną.

Re: Jak zabezpieczyć pojemnik na odpany płynne

No własnie o to mi chodzi. Przy nieprawidłowo działającym zbiorniku naprawde jest nieprzyjemnie, nie mówiąc o tym, że wszelkie standardy bHP byłyby złamane. Do pomalowania zewnętrznego tego pojemnika chyba lepszy będzie resins.pl/pl/category/laminaty-epoksydowe/ .Ale poszukam tego co mi powiedziałes, bardzo mi to pomogło w rozeznaniu. Dzieki.