Topic: Zepsute urządzenia.

Zbliża się wielkimi krokami lato, a ja w moim sklepie w dalszym ciągu pozostaje bez urządzeń chłodniczych. Prowadzę sklep monopolowy i zimą zimne napoje cieszyły się małym powodzeniem. Dlatego też sprawę zakupu lodówek zostawiłem na nowy rok. Teraz czas już się zająć tematem. Szukam dobrego dostawcy, który wykonuje indywidualne zamówienia.

Re: Zepsute urządzenia.

Jeśli potrzebujesz dobrego dostawcę to polecam firmę ze strony essystemk.pl, miałam już u nich kilka zamówień i wywiązali się ze swojego zadania w stu procentach. Ich sztandarowym produktem są oszklone lady chłodnicze cena przez nich sugerowana przebija wszystkich konkurentów. Polecam ich także do mniejszych urządzeń. Jeśli masz swoje pomysły to chętnie cię wysłuchają.

Jak będziesz płacił za spore zamówienie, to pewnie, że cię będą słuchać.

W sklepie monopolowym to raczej w grę wchodzą przeszklone szafy chłodnicze. Napoje muszą być w końcu widoczne. Tak na marginesie ekspozycja towarów odgrywa bardzo dużą rolę w poziomie sprzedaży o czym przekonałem się osobiście.

Ja myślałem zawsze, że to producenci napojów dostarczają lodówki i tego typu sprzęt. Przecież są tam umieszczone reklamy największych marek.

Masz rację, ale musisz wziąć pod uwagę, że nikt nikomu niczego nie daje za darmo. Trzeba się liczyć z tym, że będzie konieczność składania regularnych zamówień i to w określonej kwocie. Musisz się wtedy wiązać z dostawcą. A tego to nikt za bardzo nie chce.

Jeśli dostawca działa w dobrych widełkach cenowych, to czemu nie. Warto się z takim związać nawet na jakiś dłuższy okres czasu.