Topic: Ile naprawde kosztuje e papieros?

Chciałam się was zapytać ile kosztuje impreza pod tytułem ‘e papieros’? czy jest to droga impreza, czy się opłaca finansowo bardziej niż zwykłe papierosy i dlaczego tak uważacie? Ciekawa jestem waszych opinii, bo na fajki wydaję straszną kasę, zresztą kto kiedyś palił ten wie... Może taki elektroniczny pomógłby mi z tymi finansami?

Re: Ile naprawde kosztuje e papieros?

O, to na pewno by ci pomógł, bo może i co prawda zestaw kosztuje więcej niz standardowa paczka za 15 złotych, ale ostatecznie, elektroniczny się dużo lepiej opłaca. Do tego możesz sobie kupić różne bajery, np to: e-mbj.com/17-mody . Ja się na początku też zastanawiałam, ale ostatecznie widze, że to była dobra decyzja.

Zdecydowaniei mogę polecić kupowanie takich rzeczy jak mody elektroniczne w sklepach internetowych, moożna zaoszczędzić kupę kasy, a komfort jest większy. Nie wspominając o tym, że epki sa lepsze niż normalne papierosy, bo przeiciez nie niszczą zdrowia tak jak tradycyjny. No i nie śmierdzi się po nich.

No właśnie te wszystkie zmienne brałam pod uwagę jak się zastanawiałam czy kupowac czy nie, czy próbowac czy nie. Słyszałam też, że potrzebne są grzałki e papieros sam się nie zagrzeje czy to chodzi o co innego?

Ty go normalnie ładujesz, ale temperaturę może sobei ustaawiać, możesz to robic manualnie albo elektronicznie jak ci pasuje. Grzałki to najmniejszy wydatek, można kupić już za dychę.