Topic: Naprawdę dobre jedzenie na wesele to gdzie szukać?

Organizujemy wesele za kilka lat i potrzebne nam miejsce z weselnym cateringiem, które zwali ludzi z nóg. Ale uwaga, to ważne, żeby miejsce miało zaplecze noclegowe, ponieważ przyjedzie do nas dużo osób spoza wawy i nie mamy niestegy miejsca, zeby ich przenocować. Jesteśmy typowe słoiki na dorobku w korpo, więc mieszkamy w kawalerce 32 m.

Re: Naprawdę dobre jedzenie na wesele to gdzie szukać?

To faktycznie nie macie ich gdzie pomieścić.... Jestfajne miejsce i jeśli nie przeszkadza wam, że to niejest w samym centrum miasta,to naa pewno docenicie piękną lokalizację i uroki przyrody wokół. Chodzi o hotel w Zegrzu, a pokoje, które będą wam potrzebne możesz sobie obejerzeć na stroie: salabella.pl/index.php/strona/pokoje/. Moim zdaniem bardzo eleganckie i z dużą ilością wygód, w sam raz dla wymęczonych gości smile

Re: Naprawdę dobre jedzenie na wesele to gdzie szukać?

Taaaak, gości zamierzamy wykończyc naszym weselem, w tym dobrym znaczeniu rzecz jasna. Zależy nam, żeby goście się całą noc bawili, wszyscy się zjadą i chcemy im pokazać, że nie tylko na wsi można urządzić legendarne weselicho.Bez wyskoku rzecz jasna, ale takie, o którym będzie się jeszcze długo mówiło.