Topic: Zatkany odpływ w mieszkaniu

Mam problem z odpływem w mieszkaniu do którego właśnie się wprowadziłam. Woda po kąpieli schodzi bardzo powoli, pomimo że wsypałam tam dosyć dużo różnych środków do udrażniania i oczyściłam z włosów itd. Nawet odważyłam się wsadzić rękę w kratkę odpływową, ale po wyjęciu różnych dziwnych rzeczy nadal woda schodzi bardzo wolno. Mysle że tylko hydraulik mógłby mi pomóc. Mieszkam w Poznaniu. Pozdrawiam.

Re: Zatkany odpływ w mieszkaniu

Hej. Smutna sprawa, wiem jak to jest w nowym mieszkaniu. Dużo sprzątania, rozpakowywania, a tu jeszcze problem z kanalizacją. Jak jesteś z Poznania to wejdź na dobry-hydraulik.com i dzwon pod numer telefonu jaki tam znajdziesz. Mogę Ci powiedzieć, że są uczciwi i niedrodzy.

Re: Zatkany odpływ w mieszkaniu

Dziękuję za pomoc. Znalazłam cennik, tu link: dobry-hydraulik.com/cennik.htm i jak myślicie w jakich przedziałach zamknie się takie udraznianie rur? Wydaje mi się że coś grubszego tam utknęło bo z różnych for tylko to da się wywnioskować. Będę wdzięczna jesli ktos przyblizy mi mniej wiecej cene takiej uslugi.

Re: Zatkany odpływ w mieszkaniu

Na stronie masz przedział 120 zł do 190 zł i na prawde ciężko wywrozyc co sie moglo stac i ile moze kosztowac naprawa albo usuniecie zatoru. Ja bym nie byl takim czarnowidzem ze od razu cos powaznego. Zawsze tez mozesz sie troche potargować smile

Re: Zatkany odpływ w mieszkaniu

Okej, a jak przebiega takie udraznianie profesjonalne, jak mam sie przygotowac?

Re: Zatkany odpływ w mieszkaniu

Widzisz znów to zależy od wielu czynników, ale standardowo to hydraulicy zaczynają od sprężyny, to taka długa metalowa spirala którą, mowiac krotko wkreca sie w rury zeby przepchnac zator. Nie musisz sie przygotowywac jakos szczegolnie. Po prostu zbierz rzeczy ktore moga przeszkadzac w dostepie do odplywu i tyle.