Topic: Gdzie w Warszawie mogę oddać silnik do przezwojenia?

Witam serdecznie! Potrzebuję pomocy z silnikiem elektrycznym. Najwyraźniej przyzedł na niego czas i trzeba go przezwoić, ale jako że mieszkam w Warszawie od niedawna to chciałbym powierzyć takie zadanie dobremu elektromechanikowi. Bardzo proszę wiec o poelcenie kogos rzetelnego i solidnego, najlepiej kogoś z którego usług korzystaliście. Dzięki z góry!

Re: Gdzie w Warszawie mogę oddać silnik do przezwojenia?

Cześć! Wiem że nikt za bardzo nie czyta kobiecych wypowiedzi na tym forum, ale trochę znam się na tych sprawach i sporo silników przwinęło mi się przez ręce i kilka też oddawałam na przezwojenie. Jeśli zaś chodzi o Warszawę to polecam ten warsztat: przezwajaniesilnikow.waw.pl/uslugi/, na stronce jest troche informacji o specjalizacji, bo nie napisałeś dokładnie o jaki silnik chodzi ale myślę że nawet w wypadku kiedy bedzie bardzo nietypowy to nie powinno byc klopotu. Pozdrawiam serdecznie.

Dwa razy oddałem silniki do tego warsztatu i za kazdym razem robota byla wykonana perfekcyjnie, a silniki, które miały słabe rokowania w innych warsztatach działają po dziś dzień i to nawet lepiej niż od nowości. Ogólnie ludzie coraz częściej pytają o przezwajanie silników elektrycznych Warszawa to duże miasto i działa tu wielu różnych elektromechaników. Miałem swoje przejścia z wieloma, ale polecić mogę tylko ten warsztat, gdzie można iść w ciemno i być pewnym że robota bedzie zrobiona jak należy i Cie nie oskubią.

Wielkie dzięki za pomoc. Również od kilku swoich znajomych słyszałem dobre słowa o tym elektromechaniku wiec to nie moze byc przypadek. Fajnie ze ktos sie zainteresowal tym tematem i mi pomogl bo juz powoli opadaly mi rece. Na szczescie sa jeszcze ludzie na tym swiecie i w internecie wink.