Topic: Dywersyfikacja portfela

Witam mam ulokowane na gieldzie juz troche kapitalu i coraz bardziej s ie w to wszystko zaglebiam. doszedlem do wniosku ze mam kupione glownie akcje spolek ktore zajmuj sie surowcami itd. to niby dosyc pewne chociaz akurat teraz kiedy ekologia jest taka wazna to moze byc roznie jak wprowadza jakies zakazy... wiec chcialbym to jakos zroznicowac, dokonac dywersyfikacji. polecacie cos ze swojego doswiadczenia ?

Re: Dywersyfikacja portfela

Ja polecam akcje pracownicze. Mam kilku przyjaciol ktorzy kupili na poczatku akcje PZU i zarobili naprawde kupe kasy. I to na przestrzeni doslownie kilku miesiecy. tylkooczywiscie trzeba zainwestowac dosyc duzo. tu masz dobr porady na ten temat: architekcizysku.pl/w-co-zainwestowac/ to jest stronka agentow inwestycyjnych i zdaje sie ze maja pojecie o temacie

aha i tutaj jest taka podstrona inwestycje architekcizysku.pl/inwestycje/ tam pisza dokladnie ze nie mozna brac byle jakich akcji pracowniczych tylko najpierw przeprowadzic profesjonalna analize !! taka ktora przewidzi ryzyko i wezmie pod uwage rynkowe prognozy dla firmy !! bez tego to nei inwestujcie

dokładnie tak ja pisze kolega wyzej nie ma co samemu sie pchac na gielde jako zoltodziob trzeba najpierw troche podlapac poduczyc sie od fachowcow i dopiero wtedy cos dzialac na wlasna reke bo inaczej utopicie mnostwo kasy tak jak juz wielu ludzi przed wami wiec nie popelniajcie tego samego bledu