Topic: Porządki, mycie wielkich okien..

Pomóżcie. Zostałam sama z myciem wielkich okien w kamienicy, którą zakupił mój mąż. Niestety wyjechał, wróci dopiero za pół roku, a ja z tym wszystkim sama. Zupelnie nie wiem do kogo zwrócić się pomoc, a nie będę absorbować 60 letniej matki czy teściowej do wielkich, starych okien z drewnianymi ramami, które na samą myśl przysparzają o zawrót głowy. Korzystaliście kiedykolwiek z firm sprzątających? Robią to dobrze, czy lepiej sobie podarować taką pomoc?

Re: Porządki, mycie wielkich okien..

Witaj, wszystko zalezy od tego gdzie mieszkasz. Na przykład w Poznaniu czyszczenie dywanów mycie okien, sprzątanie biur i domów oferuje wiele firm. Myślę, że tam warto się zgłosić na porządne sprzątanko.

Zdaje się, że w Poznaniu czyszczeniem szyb i wszelkich szklanych powierzchni zajmuje się wiele firm. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Wiele firm na przykład wypożycza sprzęt myjący, takie ciśnieniowe myjki lub na parę, gdzie okna umyjesz szybciej niż tradycyjną metodą. Ja na przykład kupiłam sobie taką myjkę parową i przyznaję, że od teraz świąteczne porządki idą mi znacznie szybciej, tylko wszystko zalezy też od okien. Ja mam plastiki, stare, drewniane okna są zapewne znacznie gorsze do czyszczenia.

E tam, ja bym od razu dzwonił po speców, niech wchodzą na powierzchnię i niech działają. Ty z pewnością nei masz takich chemikaliów, a oni szybko, bezproblemowo w jeden dzień obrócą całą powierchnie.

Witajcie, a może tak solidarnie każdy przyjdzie ze swoją ściągaczką, płynem do szyb i pomożecie koleżance w uporaniu się z problemem big_smile

tak ale ty idziesz na pierwszy ogień big_smile hahaha

Oj dzieciaki, dzieciaki, kochana wynajmij sobie profesjonalnych sprzątaczy, udostępnij im kamienicę na jeden dzień i bez problemu będzie. Nie wiem dokładnie ile kosztują takie usługi, ale z pewnością lepiej wydać nieco oszczędności niż samemu zakwasów się dorobić.