Topic: Konkretny sprzęt

Witam jestem wlascicielem firmy budowlnaje robimy bardzo duzo na stanie surowym konkrety fundamenty sciany plyty betonowe itd. Szukam sklepu internetowego gdzie kupie duzo porzadnych gwoździ budowlanych czarnych. Chodzi mi o naprawde duze ilosci bo mam kilka ekip a aktualnie to wszyscy prawie orbimy to samo. Bede potrzebowal tez duzo gwoździ do betonu. Chodzi mi o sklep ktory mi da preferencyjne ceny na duze ilosci , pozdrawiam

Re: Konkretny sprzęt

No ja myśle ze bez problemu sie dogadasz z wlascicielami tej stronki sklep.metalzbyt.com.pl. oni w sumie sprzedaja wszystkiego duzo maja ogromny asaortyment i wybor wiec pewnie sie dogadacie zwlascza jesli dluzsza wsplpraca no nie

też tak myśle. Kiedyś kupowałem z tego sklepu liny stalowe i dali mi ladna zniżke. wysyłka była nawet za darmo o ile sie niemyle wiec nap ewno godny polecenia sprzedawca. Pozdrawiam serdecznie

a to nie sa czasem ci od ogrodzeń z siatki? chyba tak widze ze naprawde duzo maja tych produktow. prawie jak hurtownia normalnie, no nieźle. powodzenia zycze koledze z tymi jego gwozdziami do firmy