Topic: Sezon.. czas na wyjazd za granicę?

Cześć Wam. Przyszła wiosna, a już za kilka miesiąc wakacje i pasuje gdzieś jechać za granicę coś odłożyć. Moja siostra, pracując w Holandii potrafiła odłożyć na mieszkanie i jeszcze godziwie sobie żyć za granicą. Dla mnie to jest niepojęcie.. sam chciałbym chociaż połowę zarabiać z tego co nasi sąsiedzi za granicą. Ale mam nadzieję, że uda się jakiś wyjazd fajny zorganizować i w końcu się odkuć. Znacie jakieś fajne stronki, gdzie można się załapać do pracy?

Re: Sezon.. czas na wyjazd za granicę?

Ostatnio odkryłem: praca-w-holandii.com.pl/praca-w-holandii/ pod tym linkiem znajdziesz ofertę pracy w Holandii, ale taką pewną i z gwarancją zakwaterowania i transportu do pracy. Kontaktowałem się z nimi i wcześniej sprawdziłem co i jak i są w 100% pewni, legalni i do  tego mają dobre opinię od osób, którym zorganizowały takie wyjazdy. Jak chcesz to możesz też aplikować wink

Re: Sezon.. czas na wyjazd za granicę?

No i bardzo ciekawa propozycja.. coś czuję, że to może być TO wink no i też w Holandii, jak moja siora, to może jeszcze złoży się tak, że będziemy wspólnie gdzieś na weekendy się widywać. Byłoby naprawdę super.. wink

Re: Sezon.. czas na wyjazd za granicę?

to jest jednak trochę mit, że tylko za granicą można się dorobić itp. pracując za granicą masz owszem, większą stawkę, niż w Polsce, ale to nie oznacza, że w Polsce nie możesz np.: awansować, albo rozwijać się i szukać nowych ścieżek kariery itp. zawsze można też spróbować otworzyć własny biznes i znam ludzi, którzy na tym DUŻO zarabiają.

Re: Sezon.. czas na wyjazd za granicę?

Nie no wiadomo, ale popatrz, za granicę się jeździ głównie po to, żeby dorobić. Masz te 2-3 miesiące wolne, możesz wrócić z dobrą kasą i potem pomyśleć o własnych biznesie itp. To się łączy, ale na wszystko jednak potrzebne są pieniądze.