Topic: Szamba ekologiczne

Siema. Mam taką nietypową (a może typową, nie wiem) sytuację, że mieszkam w takich obrzeżach miasta, gdzie władze nie chcą doprowadzić za żadne skarby kanalizacji, bo im drogo. Powiedzieli, że jak chcę, to sam mogę sobie pokryć koszty budowy sieci. To ja może podziękuję. W tym wypadku szukam teraz szamba. A że żyję w bardzo ekologiczny sposób, to chciałbym, żeby i to szambo było bezpieczne dla środowiska i w miarę możliwości ekologiczne. Czy coś takiego da się załatwić i zrobić? Czy istnieję w ogóle szamba ekologiczne? big_smile

Re: Szamba ekologiczne

Cześć. Oczywiście, że istnieją szamba ekologiczne. Znam nawet taką jedną firmę, która je zakłada. Wejdź sobie na ten link spszamba.pl/szamba-ekologiczne.php  to zobaczysz, jak to dokładnie wygląda. Ale jak jesteś eko, to taka opcja a pewno Ci się spodoba. W ogóle, to polecam Ci tę firme, bo masz gwarancję, że zrobią Ci wszystko na tip-top.

No to świetni! Bardzo lubię korzystać z czegoś, co znam polecenia. A powiedz mi jeszcze, wiesz może już, jakie wymiary oni mają tych szamb i jakich cen mniej więcej oczekiwać?

A to możes sobie sprawdzić u nich też na stronie spszamba.pl/wymiary-i-cennik.php. Tam też właśnie się znajdują wszystkie takie informacje o wymiarach i cenach tych poszczególnych szamb, to sobie kliknij i zobacz.

No i pięknie. Bardzo Ci dziękuję za pomoc.