Topic: Jakich znacie i polecilibyście fachowców od zakładania i renowacji drewnianych podłóg w Szczecinie?

Potrzebuję jakiegoś namiaru do osoby albo firmy która porządnie położyłaby mi parkiet z drewnianych desek (deski już mam kupione) i zajęła by się renowacją też drewnianego parkietu w innym pomieszczeniu domu. Zależy mi żeby ten ktoś mógł przyjechać do mnie do domu czyli do Szczecina.

Re: Jakich znacie i polecilibyście fachowców od zakładania i renowacji drewnianych podłóg w Szczecinie?

Mi poleciła przyjaciółka jako najlepszych parkieciarzy na Szczecin panów z wytwórni parkietów Dąbex i był to strzał w dziesiątkę. Akurat u mnie dwóch panów naprawdę szybko uwinęło się z położeniem desek podłogowych w Szczecinie, w moim domu jednorodzinnym. Ja akurat też kupowałam tam w tym sklepie same panele, bo mają fantastycznie duży wybór i bardzo dobre gatunkowo np. te drzewo barlineckie, ale wiem na pewno że samo cyklinowanie czy inne usługi podobne też u nich można zamówić smile

Re: Jakich znacie i polecilibyście fachowców od zakładania i renowacji drewnianych podłóg w Szczecinie?

Po co ci ktoś do kładzenia podłóg? Przecież to prosta robota, nie czaje po co komuś płacic za coś co sama możesz zrobić albo zlecić mężowi...

Tak się składa, ze akurat mam doświadczenie w próbach samodzielnego kładzenia i mam dosć potykania się o wystające deski więc wolę zapłacic a mieć porządnie. Dzięki za namiary na tą firmę!! Słyszałam też o niej od mojej znajomej co kupowała klonowy parkiet w Szczecinie że są bardzo porządni i dotrzymują terminów realizacji, wiec chyba się zdecyduje smile