Topic: Na co pozwolić sobie w Spa?

Hej. Czeka mnie wyjazd do Spa. Tak zaplanowałam sobie z dziewczynami, że jeden weekend poświęcimy na wspólną przyjemność. Doradźcie proszę na które zabiegi warto zwrócić uwagę, bo przyznaję szcerze to mój pierwszy raz… Zupełnie jestem w tym temacie zielona.

Re: Na co pozwolić sobie w Spa?

Cześć. Wszystko zalezy od ciebie, na co masz chęć, co chciałabyś poprawić, zmienić. Polepszyć. Jest wiele zabiegów godnych uwagi na przykład mezoterapia twarzy. Jak dla mnie najlepszy z możliwych do wykonania zabiegów w takim kurorcie ze względu na efektywność. Kolezanka miała robione je kilka razy, wygląda niemal jak 18. Na pewno będziesz się świetnie bawiła i czuła, tym bardziej że jedziesz z koleżankami. Pozdrawiam

Jako doświadczona kobieta polecam ogólnie wszystkie zabiegi Spa. Mnie się w szczególności podobają metody wypełnienia glikozoaminoglikanem czyli dobrze znanym kwasem hialuronowym. Jak dla mnie niema lepszego środka na wypełnienie zmarszczek.

a mnie tam nie ciągnie. Nie wiem co tam jest takiego nadzwyczajnego, że wszystkie tam lecicie jak pszczoły do miodu???

Witam. Powinnaś sama spróbować, wtedy dowiesz się, dlaczego tak bardzo lubimy to miejsce. Dla mnie kurort SPA to przede wszystkim możliwość odetchnięcia. odłączenia się od problemów codziennych, które mają na mnie zły wpływ. Mam stresującą pracę a po takim weekendzie w Spa mogę się wreszcie odprężyć, zrelaksować, rozluźnić mięśnie. Nie korzystam z tego kurortu często, ale lizy się to, że raz na jakiś czas mogę sobie na to pozwolić. W szczególności polecam ośrodek Spa w Raju Nałęczów. Dla mnie to idealne miejsce na wypoczynek.