Topic: Wyposażenie myjni

Odkryłem w końcu dziurę w zapotrzebowaniu w rejonie w którym mieszkam. Nie mamy myjni samochodowej z prawdziwego zdarzenia. Może po kilku niepowodzeniach w końcu uda się wygrać los na loterii. Mam nadzieję. Potrzebuję kilku informacji o sprzęcie, jaki będę potrzebował. Pewnie konkurencja będzie się musiała wypowiedzieć.

Re: Wyposażenie myjni

Co tam konkurencja. Przecież akurat myjnie działają w określonych regionach, więc nie wchodzimy sobie w drogę, no chyba, że Ci pójdzie dobrze i będzie otwierał później franszyzy smile

Hehehe, aż tak szeroko to nie planuję…

No co Ci będzie potrzebne, na pewno myjki wysokociśnieniowe, to wiadomo podstawa. Preparaty to w późniejszym czasie znajdziesz sobie dostawcę. Ale ważny jest też system doprowadzenia wody. Ja korzystam  z wytrzymałych pomp wirowych Chemia AZ i wiem, że mnie nie zawiedzie.

Kolega ma rację, dobra pompa to gwarancja bezproblemowej pracy. Kiedyś miałem jeszcze instalacje starego typu i akurat jak przyszły największe upały i ludzie chcieli myś samochody to musiało się to posuć. Byłem w plecy dobrych kilka tysięcy, nie mówiąc już o tym, że musiałem przeprowadzić szybki remont. Dobrze, że dostałem dobrą wirówkę i teraz mam już spokój.

Ach te myjnie, każda myje inaczej. Nie mogę nigdzie znaleźć takiej, która doprowadzi moje auto do porządku. Ciągle jakieś mankamenty, ale to pewnie moja wina, bo nigdy nie mam czasu, zeby auto zostawic na dłużej.

Jakby co to zapraszam za jakiś czas do mnie. Wszystko będzie zrobione jak nalezy. A do tego jakis rabacik jeszcze przygotujemy w czasie rozkręcanie interesu. Trzeba w koncu jakos przyciągnąć klientów.