Topic: Szukam sklepu z fajną bielizną

Witam wszystkich szukam fajnego sklepu online z tanią bielizną dla kobiet ponieważ chce kupić fajny prezent swojej dziewczynie.. Jeszcze nie zdecydowałem czy będą to jakieś fajne stringi, biustonosz czy może jeszcze zupełnie coś innego... chce zobaczyć po prostu co mi wpadnie w oko i wtedy zdecydować. Jeśli macie jakieś typy to będewdziećżny. Licze zwłaszcza na was dziewczyny!!

Re: Szukam sklepu z fajną bielizną

ooo jakie to miłe, chłopak chce kupić ładną bielizne dziewczynie i chce sie nas poradzić, super wink no więc tak, ja kupuje zawsze bielizne tylko i wylacznie z jednej stronki: sklep.fernandperil.com. powiem tak: taka jakość tekstyliowsie rzadko zdarza. mam juzktorys rok nie ktore staniki oraz majtki z tego sklepu i sa super. takze szczerze ci polecam i  mam nadzieje ze latwo znajdziesz to, czego szukasz. pozdrzwiawm

tak, zdecydowanie, jeśli chodzi o sklep wysyłkowy z majtkami damskimi to nie ma aktualnie lepszego. ja tam kupuję figi, stringi, bieliznę nocną i ogólnie wszystko co przydatne na co dzień i w sypialni. nie mam problemu z dopasowaniem rozmiarów. majtki są rzeczywiście bardzo trwałe a do tego dobrze się dopasowują do ciała. po praniu nic się nie działo z materiałem ani kolorem, także polecam.

ja to nie przepadam za stringami, nie wiem jak twoja dziewczyna. nie każda to lubi, to jest jednak sztuka nosić coś takiego i też nie na co dzień na pewno. ale jesli wiesz ze na pewno lubi, to jej mozeszkupicjakiesladne, koronkowe na przyklad. a jak nie, to ze stanikiem uwazaj, bo musisz znacdokladny rozmiar zebykupic dobrze, wiec moze lepiej jakas erotyczna koszulka nocna

tak, jakas powabna koszulka nocna bedzie najbardziej pewnym wyborem, bo tutaj najtrudniej cos dobredobrac. jesli znasz mniej wiecej rozmiar, ktory nosi twoja dziewczyna, to nie powinienesmiec problemu z tym, ze cos nie bedziepasowalo.