Topic: Remont mieszkania!

Witam serdecznie wink Wraz z żoną stosunkowo niedawno odziedziczyliśmy mieszkanie w Katowicach. Planujemy je zagospodarować i potem wynajmować innym. Niestety kompletnie oboje nie mamy czasu na to, by zająć się aranżacją wnętrza i musimy to zlecić komuś z zewnątrz. Potrzebujemy firmy rzetelnej, która ma w tym duże doświadczenie i by nam pomogła zrobić plan, wizualizacje itp. Prosimy o pomoc smile

Re: Remont mieszkania!

Wydaję mi, że projektując wnętrza musisz skupić się na tym, by oprócz estetyki wszystko było jak najbardziej funkcjonalne wink To taka drobna rada, bo dużo osób ponosi przy projektach mieszkań, a potem się dziwią, że np.: płacą wysokie rachunki lub coś innego nie gra.

Stąd moja decyzja o tym, by zgłosić się do specjalistów z tego zakresu. Nie chcę pół środków, a specjalistów, którzy zrobią super wystrój wnętrza, przy zachowaniu zdrowego rozsądku. Także spokojna głowa.

Moim znajomym aranżowali przestrzeń specjaliści z Monodesign, często ich odwiedzam i muszę przyznać, ze bardzo fajnie im to firma zaplanowała. Może i Tobie by pomogli odnowić mieszkanie?

Ciekawe, a masz do nich jakiś kontakt?

Wysyłam ich stronkę: monodesign.com.pl/przestrzen-prywatna/ tutaj masz opis ich profilu działalności w zakresie organizacji przestrzeni prywatnej. Rzuć okiem, potem możesz się skontaktować.

Dziękuje serdecznie. Musze przyznać, że wyglądają bardzo zachęcająco. W przyszłym tygodniu będę jechał do Katowic, to dokonam pomiaru i może uda mi się zamówić meble na wymiar. Bardzo mi zależy na czasie, bo jednak dodatkowe finanse by się przydały, a możliwość wynajmowania mieszkania wydaje mi się dość niezłym pomysłem na dodatkowe pieniądze.