Topic: Hurtownia butów, szukam

Cześć. Szukam jakieś  dobrze zaopatrzonej hurtowni obuwia, najlepiej takiej, która miałaby w swojej ofercie naprawdę dobre buty. Czy ktoś z Was słyszał o takim miejscu? Bardzo mi zależy, także proszę o prawdziwe i uczciwe wpisy.

Re: Hurtownia butów, szukam

Chciałbym Ci jakoś pomóc i uważam, że najlepszym wyjściem będzie jak się zgłosisz do jednej fenomenalnej hurtowni wink Proszę, pod tym linkiem znajdziesz super obuwie męskie, które mają w ofercie:
beyors.eu/produkty/meskie/obuwie,2,1076, tak się skłąda, że od dłuższego czasu korzystam z ich oferty i nigdy nie zawiedli i zawsze wysokiej jakości obuwie od nich jest. Także polecam

Sam kiedyś miałem pomysł, by otworzyć sklep z obuwiem. Miałem takie małe marzenie z moją dziewczyną, że zainwestujemy w sklep obuwniczy. Ale niestety.. rozstaliśmy się, każdy poszedł w swoją drogę i to się jakoś wszystko rozpadło. A szkoda, bo naprawdę mieliśmy wspaniałe plany we dwoje.

A idź, szkoda gadać, ja też kiedyś miałem wielkie plany z narzeczoną, a wyszło tak, że się rozstaliśmy i wszystko wzięło w łeb. Szkoda.. do teraz mnie to boli ale nie będę wchodził w szczegóły i napiszę tylko, że to była jej wina i kogoś jeszcze.

Dzięki bardzo za ten link z hurtownią wink  nie myślałem, że ktoś tak szybko mi odpisze, miła niespodzinaka. Z tego co widzę, mają w ofercie naprawdę fajne buty i czuję, że by się ładnie sprzedawały u mnie.. także jestem mega szczęśliwy i szkoda, że nie mogę się jakoś odwdzięczyć za pomoc. Tak czy inaczej.. pozdrawiam i dzięki!

Ale smęcili Ci panowie o tych narzeczonych.. najlepiej wszystko zrzucić na kobiety, a na pewno mieliście sporo winy w sobie! Tyle tylko chciałam napisać!!

Powiedziała co wiedziała.