Topic: Parszywa awaria.

Czy Wy też macie takie szczęscie, ze wszystko Wam sie psuje wtedy, kiedy nie powinno. Już miałem pierwszy raz od jakiegos czasu wejsc w termin, który zadeklarowałem płatnikowi, jak się okazało, że lemiesz w mojej koparce pękł i nie da się go naprawić. Znowu czeka mnie opóźnienie i kary umowne. Czy Wy też macie takie problemy?

Re: Parszywa awaria.

Ależ skąd smile)) Czasami zdarzy się awaria nieplanowana, bo przecież żadna trudno przewidzieć awarie, ale ja sobie z tym bardzo łatwo radzę. Wszystko dzieki temu, że mam od wielu lat dobre ukłądy z dostawcą części zamiennych.

To może zdradź kto w Polsce ma wszystkie czescie do maszyn budowlanych smile)))

A to akurat żadna tejamnica nie jest. Wejdz sobie na stronę glimat.pl/lemiesze-do-pluga to zobaczysz o czym mówię. Każdy towar odpowiednio posegregowany i konsultanci pomogą Ci dobrać odpowiedni element. Nawet jak coś nie jest bezpośrednio przypisane do twojej maszyny to zawsze możesz liczyc na to, że coś dobiorą.

Trzeba było tak od razu smile))

Dziwię się, że jeszcze nie znałeś tego namiaru, w tej branży adres tego dostawcy jest zawsze ważnym wpisem w książce adresowej. Pomagają mi zawsze w sytuacjach kryzysowych, a tych nie brakuje niestety. Maszyny już mają swoje lata, a to nie są wozy weselne, żeby pracoiwały tylko w weekedny smile

Wozy weselne, dobre smile))

Czasami i mi si e wyrwue jakiś żart, chociaż żona mówi, że od tej pracy to już całkiem poczycie humoru straciłem.

Nawjażniejsze, że oferta tych części nie jest jakimś żartem, tylko poważną ofertą, z której mogą skorzystać wszyscy właściciele tych specyficznych maszyn...