Topic: Drzwi wewnętrzne – z jakiego materiału?

Jaki materiał jest najbardziej odpowiedni do drzwi wewnętrznych? Proszę o odpowiedzi tych forumowiczów którzy mają rozeznanie w temacie najlepiej nabyte z własnych doświadczeń.

Re: Drzwi wewnętrzne – z jakiego materiału?

Nie wiem co mam ci odpowiedzieć bo ja zwyczajnie zamowilam drzwi jakie mi siepodobaly. Dzieki tobie w ogolezwrocilamuwage na tworzywo i jest to chyba jakas płyta drewniana. Uwazam tak na prawdę że najważniejsze są drzwi zewnętrzne, tam jest pole do popisu dla zastosowania różnych materiałów, ale wewnętrzne? Ma to w ogóle jakieś znaczenie z czego będą zrobione?

Jeśli kolegę stać to mogą być i ze złota, bo tak jak pisze kolezanka – najwazniejsze są drzwi wejściowe, a do wewnatrz kup takie jakie ci siepodobaja. Pozdrawiam.

Mozezlesiewypowiedzialem. Zalezy mi na trwałości i dobrym wykonaniu. Nie chciał bym wymieniać drzwi po dwóch latach bo sieokaze ze popękały albo coś. Miałem juz taki przypadek ze drzwi po pękły, a nie było to zwiazane z trzaskaniem ani niczym takim, tylko z wilgocią. Własnie takich sytuacji chce uniknać.

Jeżeli potrzebne są dobre i niedrogie drzwi wewnętrzne Wrocław to miasto gdzie znajdziesz bardzo dobrych dystrybutorów. Mieszkam ponad 200 km od miasta ale już się nauczyłem że dla kogoś ceniącego jakość w dobrej cenie nie ma lepszego miejsca. Jak narazie zbudowałem już kilka domów wiec na podstawie swoich doswiadczenmogepowiedziec ze warto wybrać się tam w poszukiwaniu nie tylko dobrych drzwi ale i okien.

Dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie w temat. Zależało mi na czymś porządnym bo nie lubie półśrodków, jak już coś robię to chcę żeby wszystko było perfekt.

To się jak najbardziej chwali.