Topic: Potrzebne samochody do floty firmy.

Cześć! Planujemy poszerzyć działalność naszej spółki, wobec tego mamy zaplanowaną całą akcję rozpuszczania „wici” po kraju. W związku z tym musmy doposażyć naszą firmę we flotę pojazdów, żeby przedstawiciele handlowi mieli czym jeździć. Najbardziej interesował by mnie długi termin. Przy czym, zależy mi na tym, żeby to były dobre samochody, co by godnie reprezentowali naszą firmę u poszczególnych partnerów. Wiecie, gdzie znajdę takie auta?

Re: Potrzebne samochody do floty firmy.

Jak długi termin, czy jakikolwiek smile To najlepiej tutaj, według mnie: osekrent.pl/oferta/wynajem-dlugoterminowy. To firma, która już chyba od ponad 10 lat istnieje na rynku, więc mieli czas na to, by stać się prawdziwymi profesjonalistami wink

Re: Potrzebne samochody do floty firmy.

Zgadzam się z koleżanką wyżej. Swojego czasu mój szwagier miał kraksę na Śląsku. Wynajął wtedy od nich w Gliwicach samochód zastępczy, którym jeździł do momentu, jak odzyskał swój. Później, jak na złość, mi też się przytrafil wypadek, ale okazało się, że ta sama firma ma ofertę aut zastępczych w Poznaniu, więc już wiedziałem, jak się zachować. Co do samochodów, to znajdziesz tam każdej klasy, jak i takie, które są typowo miejskie, aż po luksusowe marki. Ja sam jeździłem samochodem klasy E od nich i, no muszę oddać im honor, dużo lepszy samochód, jak mój.