Topic: Który kamień warto dać na schody?

Kochani, mamy generalny remont domu i teraz myślimy, jaki kamień byłby najlepszy na schody. Jak uważacie, który będzie najlepszy? Zależy nam na tym, by był on jasny.

Re: Który kamień warto dać na schody?

Cześć! Zdecydowanie marmur, albo konglomeraty marmurowe. Zresztą przejrzyj sobie najlepiej ofertę jednej hurtowni kamienia na stronie ega.pl/oferta/konglomeraty/konglomeraty-marmurowe/. Konglomeraty są tylko z niewielką domieszką syntetyku, a tak to piękny marmur. Bardzo trwały i idealnie nadający się na schody.

Zgadzam się z kolegą wyżej, choć osobiście mi się bardzo podobają jeszcze kamienie spiekane. Masz na przykład tutaj Satin Bianco Crema ega.pl/oferta/kamien-spiekany/satin-bianco-crema/, który ma jednolitą kolorystykę i gładką fakturę. To jest już kwestia tego, co bardziej by Wam odpowiadało, czy raczej bardziej wzorzysty kamień, czy właśnie coś bardziej jednolitego.

Powiem szczerze, że do mnie chyba bardziej przemawiają te konglomeraty marmurowe, albo sam marmur, bo wyglądają rzeczywiście pięknie smile Jednolite owszem, są łądne, aczkolwiek nie dałabym ich na schody. Bardziej myślę na blat kuchenny, albo coś smile