Topic: Jak się pozbyć samochodu po wypadku?

Witam Was serdecznie. Jestem właśnie w trakcie poszukiwania jakiejś dobrej firmy, która zajmuje się skupem samochodów po wypadkach. Tak się właśnie zdarzyło, że i mnie przytafił się wypadek i teraz się chce pozbyć auta, którym do tej pory jeździłem. No bo po co ma stać na ntej mojej posesji i tyle miejsca zjamować niepotrzebnie, skoro i tak już nie będę tego naprawiać tylko kupię nowe? Macie jakieś może sposoby na to, firmy sprawdzone, które kupują takie graty stojące? smile

Re: Jak się pozbyć samochodu po wypadku?

No ogólnie to sporo masz takich firm, które się zajmują skupem. Musisz tylko znaleźć taką, która będzie działała na przykład na terenie, na którym mieszkasz, żeby potem nie było problemu z odebraniem od Ciebie tego auta. Ja na przykład korzytsałem ostatnio z firmy moto-home.pl i wiem, że oni działają na wielu miejscach w Wielkopolsce i raczej nie ma u nich problemów z dojazdem. A gdzie mieszkasz, to się od razu sprawdzi czy też u Ciebie mogą wpaść po autko smile

No ja akurat mieszkam w Wielkopolsce, w Wolsztynie, może też się uda coś zrobić, żeby do mnie przyjechali i zabrali, co? Byłoby bardzo fajnie i mam nadzieję, że się uda to załatwić, bo inaczej będzie trochę kiepsko. No nic, liczę, że się da to załatwić także i u mnie. Jak myślisz, będzie się dało? Uda mi się to załatwić?

Myślę, że w Wolsztynie akurat bez problemu będzie się dało. Wejdź sobie na strone http://moto-home.pl/obszar-dzialania/wolsztyn/ i zobacz jak to wygląda. Akurat w Wolsztynie świadczą takie usługi, więc możesz się z nimi kontaktować i sobie zobaczysz co z tego wyjdzie, a raczej wyjdzie dobrze, więc masz to załatwione smile

Bardzo Ci dziękuje. Aż normalnie nie wiem,co pwoeidzieć bo już myślałem, że będę skazany na to, że auto u mnie stoi i nie chce się nikt nim zainteresować. Niech je zabierają i dają kasę big_smile