Topic: Dobry samochód na trochę - skąd pożyczyć?

Witam wszystkich. Szukam wypożyczalni samochodów osobowych, gdzie mają do zaoferowania nowoczesne auta. Potrzebuję takiego na kilka dni. Nie będę się rozpisywał do jakich celów mi ono posłuży, ale jest potrzebne. Jeśli ktoś coś słyszał o takiej wypożyczalni to śmiało podajcie namiar sprawdzę wszystkie zaproponowane linki. Pozdrawiam.

Re: Dobry samochód na trochę - skąd pożyczyć?

Cześć. A nie lepiej kupić coś swojego? Teraz w salonach samochodowych jest tyle okazji na nowoczesne samochody, że aż żal nie skorzystać. Ja na twoim miejscu chyba bym właśnie tak zrobiła. Zrobisz jak uważasz, pozdrawiam

Witam. Jeśli mam coś polecać, to uważam, że najlepsza jest wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych w Poznaniu a konkretniej ta http://wypozyczalnia-borexpo.pl/. Znajomy wypożyczał od tej firmy busy i opłaciło się.

Cześć. My wynajmowaliśmy auto osobowe, bo nasze niestety rozkraczyło się na drodze, a nie chcieliśmy rezygnować z wakacji. Ale szybko do nas dojechało, no i ruszyliśmy dalej. Cenowo też nie wypadło najgorzej, w sumie dzięki tej firmie mieliśmy fajne wakacje, inaczej byśmy musieli odłożyć nasze plany, a tego bym wtedy nie chciała.

Siemako. Ja mogę Ci polecić firmę Borexpo. Mają wiele bardzo dobrych modeli na stanie. Ceny też adekwatne do wynajmowanego auta. Ja akurat u nich miałem okazję wynająć busa. Myślę, że znajdziesz tam coś dla siebie.