Topic: Poszukiwany specjalista, który położy granitową podłogę.

Jak w temacie zaznaczyłem szukam kogoś bądź jakiejś firmy, która dobrze położy granitową podłogę. Chodzi o kuchnię, dlatego musi to być ktoś dokładny, bo przecież właśnie tam spędza się większą część dnia. Może macie jakieś doświadczenia i się ze mną podzielicie radami?

Re: Poszukiwany specjalista, który położy granitową podłogę.

Jedyna moja rada - tylko nie kamienna podłoga w kuchni. Może i świetnie wygląda, ale gwarantuję Ci, że co najmniej raz na tydzień będziesz leżał na podłodze. Posadzki z tego materiału są śliskie, a jak do tego zachlapiesz je wodą to już koniec.

Powiem tak - zgadzam się z opinią koleżanki, ale można też pokryć je materiałem, który obniży śliskość posadzki i już nie będzie taka groźna, a wciąż będzie doskonale się prezentowała. Nazywa się to groszkowanie, albo coś w tym stylu. Co prawda ja mam kamień w łazience, ale tam też może być ślisko i mokro:) A co to podłogi - kładła mi ją firma Onyx z okolic Poznania i spisali się świetnie. Co ważne, mogą oni utworzyć dowolne wzory z kamienia! Potrafią stworzyć istne dzieło sztuki.

Potwierdzam opinię kolegi. Na stronie http://www.poznan.onyxmarmury.pl/podlogi/ możesz pooglądać zdjęcia podłóg, które zrobili do tej pory. Może znajdzie się i moja, ale nie mam czasu teraz szukać. Podłogi granitowe to świetna decyzja, ale warto się też zastanowić nad marmurowymi. Prezentują się niezwykle elegancko i trwałe. Zresztą sam pewnie wiesz , że w starożytności jako budulec używano marmur i do dziś można oglądać niektóre ruiny.

Zainteresowało mnie to antypoślizgowe rozwiązanie. Może jeszcze jakoś da się rozwiązać tę sprawę i na nowo pokocham swoją kuchnie. Dzięki za nadzieję chłopaki!

Zadzwoń do tej firmy, która polecam kilka postów wyże, a na pewno znajdziecie jakieś rozwiązanie. Jeszcze będziesz przepraszać, że przeklinałaś swoją podłogę:)

Dzięki za rady! Skontaktuję się z nimi jak najszybciej i opracujemy wspólnie plan działania. Kto wie może jeszcze postawię na marmur:)