Topic: Dobra i niedroga firma zajmująca się urządzeniami audiowizualnymi w Warszawie

Witam wszystkich. Moi drodzy gdybym szukał profesjonalnej firmy od urządzeń audiowizualnych dla firm to do kogo powinienem się zgłosić? Piszcie śmiało, chętnie poczytam o waszych doświadczeniach. Pozdrawiam.

Re: Dobra i niedroga firma zajmująca się urządzeniami audiowizualnymi w Warszawie

Na twoim miejscu poszedłbym do Providio.pl bo mają dobre ceny w stosunku do jakości urządzeń i systemów. Wszystko działa szybko i sprawnie, nie zawiesza się i nie psuje. Montaż i instalacja również w pełni profesjonalna bo nie stawiają całej firmy na nogi i nie zostawiają bałaganu. Pozdrawiam.

Re: Dobra i niedroga firma zajmująca się urządzeniami audiowizualnymi w Warszawie

Gdzie można poczytać o ofercie tej firmy?

No na stronie internetowej. Tu masz bezpośredni link - http://www.providio.pl/katalog-produktow.php. Zamawiałem nagłośnienie, projektor i telewizory podpięte do sieci firmowej. Bardzo ładnie udało im się pochować niektóre urządzenia, a inne wkomponować w wykończenia ścian czy w meble. Wrażenie jest ciekawe bo jeden klik i z sufitu wysuwa się projektor, albo otwierają się boxy z róznymi wejściami. Efekt naprawdę super.

Cześć! Polecam poczytać jeszcze informacje z tej strony: http://www.providio.pl/urzadzenia-i-sys … zualne.php bo masz tam wszystko konkretnie opisane. Jeśli chodzi o urządzenia audiowizualne Warszawa nie ma nikogo kto oferowałby równie porządne usługi w tak atrakcyjnych cenach. A wiem to bo dosyć sporo czasu spędziłem na szukaniu rozwiązań z górnej półki za normalne pieniadze. Taka porada od doświadczonego kolegi - zwracajcie uwagę na kulturę pracy ruchomych urządzeń. Siłowniki obsługujące żaluzje czy rolety nie mogą skrzypieć bo źle to wygląda w miejscu będącym wizytówką firmy.

Nie uważacie że to trochę za dużo? Korzystam z róznych sal wykładowych i konferencyjnych i nigdy nie stanowiło dla mnie problemu podniesienie sie z krzesła i opuszczenie żaluzji. Nie na tym powinna się skupiać firma żeby siłowniki nie skrzypiały bo nie to jest jej misją.

W jednym się z Tobą zgodzę, że nie powinniśmy się skupiać tylko na dobrej jakości siłownikach, ale na wszystkim. Każdy najdrobniejszy element wpływa na to jak odbiera Cię przyszły kontrahent czy współpracownik. Szczególnie w branżach polegających na kooperacji pewne potknięcia są nie do przyjęcia tak więc trzeba myśleć o wszystkim.