Topic: Interesują mnie ogrodzenia drewniane w Poznaniu

Dzień dobry wszystkim wink szukam pomysłu na zagrodzenie terenu posesji, myślałam o czymś z drewna, bo takie betonowe konstrukcje czy siatka albo metal nieco mnie przeraża. Możecie napisać, jak u was jest, co macie dookoła domu?

Re: Interesują mnie ogrodzenia drewniane w Poznaniu

Ja ładnie kute ogrodzenie na zamówienie, zaprzyjaźniony kowal z takiej małej wioski dla mnie je robił przez parę miesięcy. Nie powiem – zapłaciłem, ale efekt jest kapitalny. wink

Na ręczne kowalstwo mnie nie stać, zdecydowanie. wink

A ja mam cudne drewniane ogrodzenie które wcale mnie dużo nie kosztowało. wink I bardzo zadowolona jestem z tej firmy, która je dla nas robiła, może znacie – N-Instalacje.pl, robili nam w domu ogrzewanie podłogowe, a potem się zgadaliśmy i jeszcze ogrodzenie doszło.

Podłogi i ogrodzenia?

A nawet więcej, bo jeszcze instalacje do ogrzewania nam robili. wink

Daj coś więcej o tej firmie, bo chyba jestem zainteresowana!

Jak spojrzysz na ich stronę, tu masz bezpośredni link do ogrodzeń http://www.n-instalacje.pl/ogrodzenia-drewniane/ to będziesz miała wszystko co potrzebujesz, żeby skontaktować się z biurem. A co mogę jeszcze powiedzieć, no firma ma ładne te ogrodzenia drewniane w Poznaniu robili już na pewno w paru miejscach, tego jestem pewna, bo to moi znajomi byli, oni mi polecili właśnei tych ludzi.

A ceny? Jak to wygląda jeśli chodzi o koszty?

No wiesz, drewniane ogrodzenia są w dobrej cenie, ale fachowcy ci powiedzą, że nie tak trwałe jak kute, metalowe itp.

Lubię drewno, muszę lubić z tą kasą, co ją mam na koncie. wink

Ja też lubię takie ogrodzenia drewniane Poznań Zresztą chyba powoli przestawia się na takie rozwiązania, nie? Są estetyczne i takie bliżej natury. Mówie ci zadzwoń do tej firmy, którą ci pisałam, bo naprawdę warto, będziesz zadowolona.

Dzięki, pewnie zadzwonie, bo mam też problem z ogrzewaniem, może twoja firma coś doradzi?