Topic: Leki na łuszczycę bez recepty.

Witam wszystkich zakłądma ,to forum ponieważ dopadła mnie ostatnio taka niezbyt miła przypadłość jaką jest łuszczyca. Każdy kto choć raz miał z łuszczycą doczynienia wie ,że jest to po prostu okropne. Więc prosze was jeśli znacie jakies sposoby na tę przypadłość i to najlepiej takie ,które nie wiążą się z wizyta u lekarza to koniecznie mi tutaj napiszcie.

Re: Leki na łuszczycę bez recepty.

Witaj Darku. Mam 7 letniego synka ,który od urodzenia ma dośc dużo, silnych alergii na praktycznie wszystko. Pyłki, nie pyłki, pokarmy, kurze, roztocza i tym podobne sprawy ,ale nie o tym dzisiaj co sprawia ,że niestety łuszczyca jest mi bliska. Jako przeciwniczka silnych leków szukałam dla mojego skarba ,czegoś lżejszego i ,ze tak powiem mniej szkodliwego. Jeśli chcesz to mogę ci co nieco na ten temat napisać.

Re: Leki na łuszczycę bez recepty.

Jestem bardzo wdzięczny. I tak oczywiście prosze jeśli możesz ,to pisz.

Re: Leki na łuszczycę bez recepty.

Nie ma sprawy. Ja przetestowąłma już wiele sposóbó i polecam ci po prostu prosty i banalny sposób leki na łuszczycę bez recepty. Są o wiele lepsze niż ,te przepisywane od lekarza ponieważ nie uzależniają ,tak organizmu człwoieka ,co sprawia ,że działają one cały czas ,a nie szybko i krótko ,tak jak w przypadku ,tych specyfikó od naszego lekarza. Tutaj podaję ci linka do apteki ,która ma bezkonkurencyjne ceny: https://www.aptekamini.pl/category/bez-recepty-problemy-dermatologiczne-skorne-luszczyca. Jakbys miał jeszcze pytania ,to pisz śmiało.

Re: Leki na łuszczycę bez recepty.

Serdecznie dziękuje.

Re: Leki na łuszczycę bez recepty.

Ja chciałam napisać ,że w stu procentach zgadzam sie z koleżanką powyżej. W podanej przez nia aptece internetowej, tj Apteka Mini mają na prawdę wiele dobrych specyfików na łuszczycę bez recepty. Z opinią dotycząca ,tych mocnych chemicznych leków zgadzam się w stu procentach również nie działaja one tak jak te ,które można kupic tam bez recepty ,co za tym idzie skoro dostępne sa bez przepisu lekarza ,to znaczy ,że sa bezpiecznijesze.

Re: Leki na łuszczycę bez recepty.

O o chyba znacy ,ze nie tylko ja jestem fanką tej apteki.

Re: Leki na łuszczycę bez recepty.

Ja chyba najbardziej tam lubię ten szeroki asortyment ,którego nie ma nigdzie indziej.