Topic: Dokąd wziąć męża na romantyczny wyjazd?

Chcę mężowi zrobić niespodziankę i wziąć go na kilka dni gdzieś za miasto. Bardzo cięzko ostatnio pracował i w końcu udało mi się go namówić, żeby zostawił robotę na kilka dni i wziął urlop. Teraz zamiast siedzieć w domu i oglądać głupią lepszą telewizję, chcę z nim poejchać i wypocząć, na łonie natury, co oboje lubimy, w przyjemnym i komfortowym miejscu. Znacie miejsca koło Poznania tego typu?

Re: Dokąd wziąć męża na romantyczny wyjazd?

No, ja mam różne doświadczenia z romantycznymi wyjazdami, głównie pewnie dlatego, że za każdym razem zostawialismy dziecko. Jak byliśmy bezdzietni to jakoś wyjazdy nie były nam w głowie, dopiero potem się skapnęliśmy ile lat udało się nam zmarnować hahaha. Takc czy siak ja ci polecę hotel-agro.pl/ , na jeden taki wyjazd tam pojechaliśmy i bardzo nam się podobało. Wszystko było na swoim miejscu.

Na zdjęciach wygląda pięknie, na pewno idelane miejsce na odpoczznek. Zastanawiam się czy lepiej poejchać w tygodniu czy na weekend. W sumie chcemy być sami, ale nie przeszkadzają nam przecież ludzie w innych pokojach.

Jak macie urlop, to ja bym proponowała w tygodniu, co wam szkodzi.