Topic: Jaki komputer do biura będzie najbardziej odpowiedni.

Witam serdecznie. Otwieram biuro pośrednictwa nieruchomości, które jednocześnie będzie świadczyło kompleksowe usługi pośrednictwa kredytowego. Nie mam porządnego laptopa w domu więc przydałoby się coś kupić. A teraz czego potrzebuję, zwykle miałem komputery HP bo wyglądały elegancko i tego chciałbym od nowej maszyny. Moc obliczeniowa musi pozwolić mi na pracę na wielu programach jednocześnie, szybkie otwieranie stron internetowych i prezentację zdjęć. Na razie to chyba wszystko, czekam na Wasze propozycje.

Re: Jaki komputer do biura będzie najbardziej odpowiedni.

A jakim budżetem dysponujesz?

Na zakup mogę przeznaczyć do 5000 zł ale jest to taka ruchoma granica. Jeśli będe mógł kupić coś okazyjnie to przeznaczę więcej.

Polecam Lenovo z serii ThinkPad. Mam w moim biurze X240 i jestem bardzo zadowolona. Laptop ładnie wygląda, jest poważny i fajnie się prezentuje. Nic złego też dotąd się z nim nie działo, a mam go od kiedy pojawił się na rynku, poza tym jest szybki i pozwala na płynna pracę nawet w bardziej wymagających aplikacjach. Daję dużego plusa.

Ok brzmi ciekawie. Zainteresowałaś mnie linią think padów, trochę o niej poczytałem i pewnie będę zainteresowany kupnem. Szukałem pobieżnie w sklepach i zauważyłem dużą różnicę w cenach, orientujecie się może gdzie dostałbym go najtaniej?

Masz tu sporo niedrogich thinkpadów w różnych konfiguracjach: mct-sklep.pl/thinkpad-e550-c4552.html, co do sklepu to również mogę tylko polecić bo jak widać asortyment pozwala na przebieranie, a ceny są jednymi z niższych na rynku. Sklep sprawdziłem osobiście bo brałem u nich kompa i wszystko przebiega jak należy. Wysyłka też szybka bez zbędnych opóźnien. Pozdro i udanych zakupów.

Bardzo dziękuję za pomoc, wszyscy okazaliście się bardzo mili. Wracając do sprzętu to zdecyduję się na ostatnią opcję ze stronki z powyższego posta. Przyda mi się dysk 1TB i i7. Z tego co patrzyłem to najkorzystniejszy stosunek tego co jest w srodku do ceny. Mam nadzieje ze bedzie sluzyl dlugo i bezawaryjnie, a w wolnych chwilach pozwoli w coś pograć poza pasjansem smile