Topic: Zatkany odpływ w mieszkaniu

Mam problem z odpływem w mieszkaniu do którego właśnie się wprowadziłam. Woda po kąpieli schodzi bardzo powoli, pomimo że wsypałam tam dosyć dużo różnych środków do udrażniania i oczyściłam z włosów itd. Nawet odważyłam się wsadzić rękę w kratkę odpływową, ale po wyjęciu różnych dziwnych rzeczy nadal woda schodzi bardzo wolno. Mysle że tylko hydraulik mógłby mi pomóc. Mieszkam w Poznaniu. Pozdrawiam.

Re: Zatkany odpływ w mieszkaniu

Hej. Smutna sprawa, wiem jak to jest w nowym mieszkaniu. Dużo sprzątania, rozpakowywania, a tu jeszcze problem z kanalizacją. Jak jesteś z Poznania to wejdź na dobry-hydraulik.com i dzwon pod numer telefonu jaki tam znajdziesz. Mogę Ci powiedzieć, że są uczciwi i niedrodzy.

Dziękuję za pomoc. Znalazłam cennik, tu link: dobry-hydraulik.com/cennik.htm i jak myślicie w jakich przedziałach zamknie się takie udraznianie rur? Wydaje mi się że coś grubszego tam utknęło bo z różnych for tylko to da się wywnioskować. Będę wdzięczna jesli ktos przyblizy mi mniej wiecej cene takiej uslugi.

Na stronie masz przedział 120 zł do 190 zł i na prawde ciężko wywrozyc co sie moglo stac i ile moze kosztowac naprawa albo usuniecie zatoru. Ja bym nie byl takim czarnowidzem ze od razu cos powaznego. Zawsze tez mozesz sie troche potargować smile

Okej, a jak przebiega takie udraznianie profesjonalne, jak mam sie przygotowac?

Widzisz znów to zależy od wielu czynników, ale standardowo to hydraulicy zaczynają od sprężyny, to taka długa metalowa spirala którą, mowiac krotko wkreca sie w rury zeby przepchnac zator. Nie musisz sie przygotowywac jakos szczegolnie. Po prostu zbierz rzeczy ktore moga przeszkadzac w dostepie do odplywu i tyle.