Topic: Dyskretny problem..

Mam pewien dyskretny problem, otóż mój syn ma problem z alkoholem i już kilkukrotnie przeszedł proces odtrucia alkoholowego. Niestety czuję, że na tym się nie skończy i szukam teraz mojemu synowi jakiś ośrodek, gdzie mógłby leczyć się z nałogu.. czy ktoś mógłby mi coś doradzić?

Re: Dyskretny problem..

Współczuję. Jakby mój syn pił to nie wiem co bym mu zrobił. Ale na szczęście ma te pijackie wybryki już za sobą.

Ja bym postawił na prywatne ośrodki leczenia alkoholizmu, które są najczęściej anonimowe i dyskretne. Zostawisz swojego syna na trochę i może akurat wyjdzie z tego.

A czy znasz może jakiś dobry prywatny ośrodek?

Z tego co wiem dosyć popularny jest: alkoholterapia.pl wejdź na ich stronę i poczytaj, może zainteresujesz się ich ofertą.

O ale to musi być trudne dla kogoś.. wziąć bliską osobę i ją wysłać na taką terapię. Ale niestety i takie rzeczy zdarzają się w życiu..

Swojego czasu byłem o krok przed wylądowaniem w takim ośrodku. Po śmierci mojego taty strasznie się załamałem i przez długi czas piłem bez umiaru.. po prostu nic mnie obchodziło w życiu, a jak trzeźwiałem to musiałem konfrontować się z rzeczywistością. Na szczęście, z nałogu wyciągnęło mnie rodzeństwo i jakoś sobie poradziłem. Najważniejsze to mieć w kimś innym oparcie..

A naprawdę aż tak źle jest, że musisz oddać go ośrodka laczącegho alkoholizm? To musi naprawdę dużo pić..

Niestety jest to koniecznością. Jest to bardzo trudne dla mnie i rodziny, ale nie ma innego wyjścia. Nie chcę zdradzać za dużo prywatnych szczegółów ale stan picia i samokontroli mojego syna jest bardzo zły.