Topic: Czy warto korzystać z usług firmy przeprowadzkowej?

Witam, czy korzystaliście kiedyś z usług jakiejś firmy przeprowadzkowej czy tez daliście sobie radę z przeprowadzką bez tego rodzaju pomocy?

Re: Czy warto korzystać z usług firmy przeprowadzkowej?

Ja jeszcze nie miałam okazji się przeprowadzać, ale w przyszłości prawdopodobnie skorzystam z tego rodzaju pomocy. Po co się meczyć samemu z przewożeniem rzeczy, skoro można wynając specjalistów, żeby zrobili to szybko i sprawnie.

Ja podczas przeprowadzki nie korzystałem z pomocy takiej firmy, bo sam dałem radę znieść i załadować rzeczy do samochodu. U mnie była jednak taka sytuacja, że zdecydowałem się nie zabierać starych mebli, takich jak szafa, szafki i łóżko, i zostawiłem je w mieszkaniu, co nie przeszkadzało nowemu właścicielowi, który miał zamiar przynajmniej na początku korzystac z tych mebli.

A ja nie widziałem powodu, żeby samemu męczyć się z meblami, kartonami i sprzetami AGD, dlatego bez wachania skontaktowałem się z firmą zajmującą się tanimi przeprowadzkami  w Warszawie, tu jest ich adres:  transportwiki.com.pl/cennik/. Byli to zawodowcy, którzy bez trudu poradzili sobie ze zniesieniem i odpowiednim przewiezieniem mojego mienia. Zwrcałame uwagę, żeby ostrożnie obchodzili się z moimi meblami i sprzętami, żeby czegoś nie urwali ani nie porysowali. Widac było jednak, ze przeprowadzki to coś na czym się dobrze znają i okazało się, ze niepotrzebnie martwiłem się o bezpieczeństwo mojego mienia.

A czy orientujesz się, czy ta firma zajmuje się również przewożeniem mienia biur i firm?

Tak, też, a wiem to stąd, że mojego znajomego interesowały tego typu TRANSPORTWIKI Warszawa – wpisałem na szybko w Google i od razu znalazłem spółkę, która kiedyś mnie pomogła przy przeprowadzce. Poleciłem mu tę firmę, bo byłem zadowolony z jej usług i potem oni również zrealizowali jego zlecenie polegające na transporcie rzeczy z jego starego biura do nowej siedziby.

No to spoko. Ja w najbliszym czasie planuję zmianę miejsca zamieszkania, a w dalszej kolejnosci również zmiane siedziby firmy. Mysle, że w moim przypadku pomoc takiej firmy będzie niezbędna.