Topic: Jak skutecznie wybielić zęby?

Jaka pasta wybielająca jest waszym zdaniem najlepsza? Ja korzystałem już z tylu różnych past a efekt jest raczej mizerny i myślę, że z tym wybielaniem to jest jakaś ściema. Jak się nie zapłaci za wybielanie u dentysty to sobie można co najwyżej pomarzyć o idealnie białych zębach.

Re: Jak skutecznie wybielić zęby?

Pasty to mogą co najwyzej pomóc w usunięciu nalotu i przebarwień od kawy czy papierosów, a nie w zmianie naturalnego koloru kości, bo przeciez zęby to kości. Jak chcesz sobie wybielić zęby to musisz iść do stomatologa i to też nie pierwszego lepszego, tylko takiego, ktory specjalizuje się w stomatologi estetycznej. Jak interesuje Cię Poznań wybielanie zębów w tym mieście, w dobrym gabinecie będzie kosztowało co najmniej kilkaset złotych, jeśli nie więcej. Dużo zleży od tego jak mocno trzeba wybielić zęby, czyli ile razy trzeb skorzystać z zabiegu by uzyskać oczekiwany efekt.

Niektorzy do wybielania zębow używają sody, albo soku z cytryny. Nie wiem na ile to jest skuteczne, ale przypuszczam ze niewiele bardziej niz pasty wybielające. Ja akurat nie mam problemu z kolorem zębow tylko ze zgryzem, co tez wpływa na moj wygląd i dlatego planuje załozyć sobie aparat na zęby. Ogolnie myslę, że warto inwestować w wyglad zębow bo to ma wpływ na cały wizerunek człowieka.

Masz sto procent racji. O swój wygląd trzeba dbać o młodości do starości, a na dentyście nie ma co oszczędzać. A tak na marginesie, jak szukasz dobrego ortodonty to zajrzyj sobie pod ten adres duodenti.pl/uslugi/ortodoncja/. Tutaj masz wzmiankę o usługach ortodontycznych, rodzajach aparatów i ogólnie o tym jak przebiega cała procedura wyrównywania zgryzu.

Czyli waszym zdaniem samodzielne wybielanie zębów nie ma sensu?

Ma sens, jeśli chcesz się pozbyć przebarwień, ale naturalnego koloru zębów przy pomocy zwykłej pasty nie zmienisz, nie masz się co łudzić. Jak masz naturalnie żółte zęby to pozostaje pomoc dobrego stomatologa.