Topic: Firma w (nie)bezpieczeństwie

Dzień dobry. Prowadzę działalność gospodarczą, a raczej jestem jej współwłaścicielem. Co nie zmienia faktu, że o dobro firmy, dobro mienia muszę troszczyć się tak samo, jakbym był samodzielnym właścicielem i najważniejszą osobą w przedsiębiorstwie. Na uwadze jest mi teraz firma elektryczna Zabrze to miasto, gdzie siedzibę ma moja firma – o tym zapomniałem wspomnieć. Czy znacie zatem jakieś przedsiębiorstwa zajmujące się tą branżą, które świadczą usługi w mojej okolicy? Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc. Proszę bez głupich komentarzy, sprawa jest umiarkowanie pilna.

Re: Firma w (nie)bezpieczeństwie

Ja znam, pomogę chętnie. Wejdź na stronę internetową przedsiębiorstwa Elektro-mont.pl. Firma ta zajmuje się kompletnymi instalacjami elektrycznymi. Lista usług świadczonych przez firmę zdaje się nie mieć końca. Dodatkowo lokalizacja firmy będzie Ci po drodze, albowiem siedzibę ma właśnie w Zabrzu. Ty szczęściarzu smile.

Re: Firma w (nie)bezpieczeństwie

Chciałem wspomnieć, że jeśli chodzi o monitoring Zabrze  może się pochwalić obecnością profesjonalnej firmy w tej branży, ale kolega wyżej mnie już uprzedził. Mogę więc jedynie dodać, że ze swojej strony również jak najbardziej polecam.