Topic: Sezon.. czas na wyjazd za granicę?

Cześć Wam. Przyszła wiosna, a już za kilka miesiąc wakacje i pasuje gdzieś jechać za granicę coś odłożyć. Moja siostra, pracując w Holandii potrafiła odłożyć na mieszkanie i jeszcze godziwie sobie żyć za granicą. Dla mnie to jest niepojęcie.. sam chciałbym chociaż połowę zarabiać z tego co nasi sąsiedzi za granicą. Ale mam nadzieję, że uda się jakiś wyjazd fajny zorganizować i w końcu się odkuć. Znacie jakieś fajne stronki, gdzie można się załapać do pracy?

Re: Sezon.. czas na wyjazd za granicę?

Ostatnio odkryłem: praca-w-holandii.com.pl/praca-w-holandii/ pod tym linkiem znajdziesz ofertę pracy w Holandii, ale taką pewną i z gwarancją zakwaterowania i transportu do pracy. Kontaktowałem się z nimi i wcześniej sprawdziłem co i jak i są w 100% pewni, legalni i do  tego mają dobre opinię od osób, którym zorganizowały takie wyjazdy. Jak chcesz to możesz też aplikować wink

No i bardzo ciekawa propozycja.. coś czuję, że to może być TO wink no i też w Holandii, jak moja siora, to może jeszcze złoży się tak, że będziemy wspólnie gdzieś na weekendy się widywać. Byłoby naprawdę super.. wink

to jest jednak trochę mit, że tylko za granicą można się dorobić itp. pracując za granicą masz owszem, większą stawkę, niż w Polsce, ale to nie oznacza, że w Polsce nie możesz np.: awansować, albo rozwijać się i szukać nowych ścieżek kariery itp. zawsze można też spróbować otworzyć własny biznes i znam ludzi, którzy na tym DUŻO zarabiają.

Nie no wiadomo, ale popatrz, za granicę się jeździ głównie po to, żeby dorobić. Masz te 2-3 miesiące wolne, możesz wrócić z dobrą kasą i potem pomyśleć o własnych biznesie itp. To się łączy, ale na wszystko jednak potrzebne są pieniądze.