Topic: Co sądzicie o tej firmie

Witam spotkałem się z taką firmą w internecie: ksiegowoscsigma.pl. Widzę że już wiele lat tradycji, sporo Klientów itd, ale czy ktoś może powiedzieć coś o nich z własnego doswiadczenia? Głownie prowadza pewnie wielkie firmy wiec informacje trudno zdobyc ale możę jefnak ktoś coś wie? ja co prawda mam firme dopiro rozwiajaca sie  no ale niedlugo bedzie duza jwestem tego pewien i potrzebuję kogoś dobrego z wyższej ligi...

Re: Co sądzicie o tej firmie

poczytałem trochę o tym biurze w internecie i podobno jest to najbardziej zaufane biuro rachunkowe w Poznaniu we wszystkich rankingach itd... myśle że opini internatuów można zaufać. przrede wszystkim te firme wyróznia to żę ma certyfiat od państwa, to jest spore wyróznienie...

ja wiem czy spore wyróżnienie? nie jest tak trudno go zdobyć, trzeba być po prostuy księgowym na poważnie big_smile sam mam ten certyfikat z czasów kiedy prowadzilem biuro. ale to było dawno. a słuchajcie no... myślicie że te opinie w necie to zawsze prawdziwi ludzie pisza?? bo ja myśle że czesto firmy sobie same wymyslaja...

Może czasem tak jest, że same sobie piszą, ale akurat za tę firme mogę ręczyć bo pomogła mi się wyplątać z bardzo niezręcznej sytuacji finansowej. Poleciłbym każdemu, zwłaszcza takiej firmie która do tej pory miała księgowość w ruinie i trzeba ją podreperować. nie warto sobie robić problemy z fiskusem

jeśli potrzebujecie to znam firme ktora robi licencjonowane usługi księgowe w Swarzędzu tam pewnie będzie taniej niż w Poznaniu bo jednak mniejsze miasto smile a też jest tam dużo firm więc na pewno mają w tym doświadczenie. znam też innych ludzi ktorzy maja biuro rachunkowe Pobiedziska zdaje sie to jest ich stala lokalizacja. nawet nie wiem czy to nie jest ta sama firma tyylko ma taki duże spektrum działania smile obsluguja ksiegi, umowy z pracownikami tid.