Topic: Czy istnieje coś takiego jak baza firm usługowych w Polsce?

Moi drodzy chciałbym znaleźć kilka firm usługowych w celu zaproszenia ich do przetargu, ale nie bardzo wiem jak do tematu się zabrać. Na początku próbowałem znaleźc przedsiebiorstwa przez wyszukiwarkę ale trwa to bardzo długo a informacje często są nieprawdziwe, stare, albo szczątkowe a do dokumentów nie mogę wprowadzic niepewnych danych. Kiedys słyszałem o katalogach firm ale nie wiem gdzie mogę to znaleźć i czy tamtejsze informacje będą prawdziwe? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Re: Czy istnieje coś takiego jak baza firm usługowych w Polsce?

Największy katalog firm o zasobach najlepszej jakości, czyli na bieżąco uaktualnianych znajdziesz tu: baza-firm-polskich.pl/ . Co do prawdziwości informacji to jest to projekt ogólnopolski dodatkowo moderowany przez obsługę czuwającą nad prawidłowością danych no i oczywiście nad opiniami, aby były uzasadnione. Wiadomo jak łatwo jest popsuc komuś opinię jak się go nie lubi, stąd potrzeba moderatorów. Dzięki temu masz najlepsze informacje z pierwszej ręki. Pozdrawiam serdecznie.

Korzystam z tej strony od dawna i można na niej polegać. Tak jak napisał kolega informacje są na bieżąco aktualizowane a opinie przesiewane pod względem zasadności. Polecam każdemu kto szuka dowolnej usługi bo wszystko w zasadzie można tam znaleźć.

O to chodziło! Bardzo dziękuję, fajnie ze sa jeszcze ludzie którzy chcą pomagać bezinteresownie smile.

No nie tak bez interesownie czekałem na te ciepłe słowa tongue. Mam nadzieje ze pomoglem i sie wyrobisz z tym przetargiem.

Teraz już na pewno zdążę. Wiecie jak dużo jest roboty z takimi rzeczami i jak trzeba być drobiazgowym? Masakra, no ale fajnie ze przynajmniej te firmy mam znalezione. Trzymajcie kciuki wink