Topic: Co sądzicie o naklejkach z cytatami na ściany?

Hejka! Już kilka razy spotkałam się w internecie z takimi naklejkami na ścianę na których wypisuje się motta albo cytaty i chciałabym was zapytać co o tym sądzicie, czy nadal jest to modne? Osobiście bardzo mi się ten pomysł podoba i chciałabym coś takiego zobaczyć na ścianie mojego salonu z wartościami które ja i moja rodzina respektujemy.

Re: Co sądzicie o naklejkach z cytatami na ściany?

Jeśli Tobie się to podoba to czemu nie miałabyś tego zrobić nawet jeśli byłoby to niemodne, choć jak najbardziej jest. Wydaje mi się że takie rzeczy są po prostu ponadczasowe i nigdy nie przestaną być modne. U siebie w gabinecie również mam obraz na płótnie z cytatem który bardzo pomagał mi pokonać trudności i trzymać się twardo na nogach. Jak najbardziej zachęcam do takich rzeczy i pozdrawiam.

Podpisuję się pod wypowiedzią koleżanki, bo mądre motto albo cytat które naprawdę coś dla nas znaczą są warte więcej niż arcydzieło. Prowadzę rodzinny dom dziecka i wierzę że jest to moje powołanie bo staram się dzieciom zrobić najlepszy dom jaki mogłem stworzyć, a wiem jakie to wazne bo sam jestem sierotą.

Współczuję hmm. Zrobiło nam się tu strasznie smutno więc może powiecie co macie wypisane w swoich domach smile

Cześć, mam pytanko. Gdzie mogę dostać takie naklejki o jakich rozmawiacie? Zależy mi na dobrej jakości i trwałosci, żeby nic się nie odklejało, nie odpadało i nie wyblakło. Z góry dziękuję za pomoc.

Swój obraz kupowałam tu - naklejkomania.eu, maja też naklejki i masę innych fajnych rzeczy które warto sobie sprawić, żeby nasz dom był naprawdę nasz. Co do jakości to sklep ma bardzo dobre opinie i nie spotkałam się żeby ktos narzekał na odklejanie albo blaknięcie, wiec nie masz sie czego obawiac.