Topic: Profesjonalne kasy sklepowe – gdzie zamówić?

Macie może jakieś sprawdzone miejsca, gdzie to będę mógł zamówić naprawdę porządny system kasowy? Chcę trochę zmodernizować swój biznes, obecny system ledwo zipie, a podstawowym problemem jest to, że niestety ale zaczyna już nie wyrabiać, jest powolny i sprawia, że kolejki czasem się robią poważne, a wiadomo jak ludzie zaczynają swtedy wzdychać, czasem robią się agresywni, no ogólnie mało ciekawie.

Re: Profesjonalne kasy sklepowe – gdzie zamówić?

To kolega sklep prowadzi i nie orientuje się gdzie można kupować takiego podstawowe rzeczy? Heh tongue

Nie wiem co w tym dziwnego, takie rzeczy kupuje się raz na wiele lat. Oprócz kas chyba będą chciał jeszcze skorzystać z profesjonalnego systemu kolejkowego, czytałem o tym trochę w sieci to ludzie bardzo sobie chwalą takie rozwiązania, że powodują iż ludzie po prostu zaczynają odpowiednio ustawiać się do kasy, jest płnynność, a wiec i kolejki dużo szybciej można ogarnąć.

W sumie nie wiem czy coś ci to pomoże, ale generalnie tutaj cocer-shop.pl/4-rolki kupujępapier do moich kas, a firma specjalizuje się przede wszystkim właśnie w systemach kasowych. Sama nie korzystałam, ale to tylko tak zauważyłam że szukasz informacji, a ja akurat korzystam z tej firmy big_smile

Ale to jest producent tego typu rzeczy czy tylko pośrednik, zwykły sprzedawca zamawiający w innych miejscach?

Ja nie wiem ludzie, naprawdę tak ciężko jest przeczytać co znajduje się na stronie…jak wół napisane że to jest producent, a jednocześnie i dystrybutor, produkuje więc i jednocześnie samodzielnie sprzedaje bez korzystania z pośredników, proste.

Sądząc po tym jakie mają zasilacze cocer-shop.pl/18-zasilacze to można się chyba spodziewać profesjonalnego podejścia, bo naprawdę dobry sprzęt, elektryk wie co mówi wink

No to mnie namówiliście, heh, w takim razie dzwonię tam i zobaczymy. Naprawdę jestem w stanie dużo dać za porządny system kasowy, bo to z pewnością szybko mi się zwróci. Firma Cocer nie jest mi znana, ale mam nadzieję, że wszytskoe będzie ok.