Topic: Jak spędzicie najbliższe lato?

Jakie macie plany na wakacje? Wyjeżdżacie gdzieś, a może siedzicie w domu? Jeśli gdzieś wyjeżdżacie to gdzie konkretnie? Jednym słowem pochwalcie się swoimi planami na najbliższe wakacje wink

Re: Jak spędzicie najbliższe lato?

Moim celem jest wycieczka rowerowa wzdłuż i wszeż Polski. Wybieram się z trzema kumplami, planowany czas objazdu to jakiś miesiąc czasu. Zaczynamy od wyjazdu na wybrzeże później w kierunku Mazur, i na południe w Bieszczady, pózniej Kraków, Częstochowa, Wrocław i na powrót Poznań. Także pierwszą część lata 2016 mam już w pełni rozplanowane, a co bedę robił w sierpniu to jeszcze nie wiem. Nie mam pojęcia czy po takiej podrórzy będę miał siłe na coś więcej:)

Super pomysł. Jak będziesz miał dostęp do neta i chwilę czasu to wrzuć jakieś fotki z trasy.

Ja w tym roku stawiam na egozykę, a dokładnie na Wyspy Kanaryjskie. Pod tym adresem prestigetravel.pl/wczasy-Wyspy-Kanaryjskie.html można znaleźć kilka ofert z tamtego rejonu. Naoglądałam się filmików i naczytała relacji osób, które odwiedzały wyspy i liczę, że to będą wakacje mojego życia, a nawet jeśli nie to przynajmniej zobaczę fajny zakątek świata.

Genialny pomysł z tą wycieczką rowerową. Rozumiem, że będzie spali w namiotach, gdzieś na dziko pod lasem lub nad rzeką. Szkoda, że żaden z moich kumpli nie chce się pisać na taką wycieczkę, bo chętnie przeżyłbym taką przygodę.

Moje wakacje będą bardziej zwyczajne, ale za to wypełnione niemal po brzegi. Pierwsze dwa tygodnie u babci, która mieszka w Bieszczadach, później dwa tygodnie nad morzem z mamą, później kolonia na Maurach, a na koniec prawdopodobnie wyjazd na tydzień do Grecji z moim ojcem. Nie będę miała czasu się nudzić:)

A ja jeszcze nie mam zadnych planów. Szukam czegoś na tej stronie prestigetravel.pl, ale póki co nie mogę zdecydować się na konkretny kierunek. Nie wiem czy wybrać się do Grecji, Turcji, czy może hiszpanii. Tak czy inaczej najszybciej wyjade gdzieś dopiero w drugiej połowie sierpnia, w końcu wczesniej trzeba zarobić na taki wyjazd.