Topic: Gdzie pójść żeby wysłać paczkę kurierem?

Chciałbym wysłać paczkę kurierem ale niestety nie wiem jak to zrobić. Powinienem pójść do siedziby jakiejś firmy, czy zadzwonić? Powiedzcie jak to się robi bo aż głupio się czuję tongue Pozdrawiam.

Re: Gdzie pójść żeby wysłać paczkę kurierem?

Wchodzisz na stronke kuriera i zamawiasz

mam dla ciebie lepsze rozwiazanie. Kiedys wysylalem paczki dokladnie tak jak mowi kolezanka ale znajomy podrzucil mi sprawdzoną i tanszą lternatywę: 2send.pl/przesylki_kurierskie_cennik . Dzięki tej stronie możesz przejrzeć oferty firm kurierskich i zamówić najtańszą. Ten kto wysyłał paczki wie ze rozne objetsoci i masy mogą byc miec naprawdę bardzo różne ceny, coś co opłaca się w jednej firmie, przy drobnej zmianie wagi moze oplacac sie zupelnie gdzie indziej. Sam traciłem kiedyś całe dnie na wybranie odpowiedniej firmy a dzis trwa to ledwie pare minut i mozna wysylac.

To byłoby super rozwiazanie, bo tez wiele razy zastanawiam sie którym kurierem najtaniej wyślę przesyłki, a ile czasu trace na kombinowanie i szukanie to już nawet nie licze. Aktualnie nie mam nic do wysłania, ale jak tylko coś się pojawi to na pewno sprawdzę jak to działa. Pozdrawiam.

Dziękuję za odpowiedź. Skorzystałem z tej strony, wybrałem najtańsza opcję i przyznam szczerze że nie było to skomplikowane nawet dla takiego laika jak ja. Widze też że udostepniaja sledzenie przesylki wiec pozostaje mi tylko kontrolować czy paczka dojdzie na czas. Bardzo mi pomogłeś bo sam pewnie bujałbym się tydzień z tym tematem. Wielkie dzięki.

Również polecam tę stronę, bo proces działa bez zastrzeżeń nawet kiedy wysyła się paczki do Wielkiej Brytanii . Korzystałem już wiele razy i zawsze wszystko dochodziło nieuszkodzone i w terminie a wysyłam niekiedy bardzo delikatne przedmioty. Polecam i pozdrawiam serdecznie.

No proszę, warto w takim razie mieć tę stronke zawsze pod ręką.