Topic: Jak znaleźć dobre biuro zajmujące się tłumaczeniami?

Czy ktoś może mi powiedzieć czym kierować się poszukując biura zajmującego się tłumaczeniami? Generalnie to poszukuję bardzo pilnie profesjonalnego tłumacza w Opolu, który to będzie musiał się zająć tłumaczeń w locie niejako, nie wiem jak to się nazywa fachowo, paru spotkań konferencyjnych w tym mieści. Zostałem oddalegowany przez szefa do poszukiwania tłumacza no i teraz mam problem big_smile

Re: Jak znaleźć dobre biuro zajmujące się tłumaczeniami?

ehhh, kolego, w necie przecież znajdziesz wszystko, poszukaj sobie biur po sieci, poczytaj o nich opinie i będziesz wiedział.

To sprawdzanie opinii to sobie można między książki włożyć…sprawdź przede wszystkim jakie doświadczenie ma konkretne biuro tłumaczeń, które potencjalnie będziesz chciał wybrać. Dobrze jest zobaczyć ja długo istnieją na rynku, im dłużej tym lepiej bo to znaczy, że dobrze świadczą swoje usługi i ciągle mają klientów. Wiele powie ci także osobista rozmowa z biurem, po takiej rozmowie można naprawdę sporo powiedzieć o profesjonalizmie takich ludzi.

Zgadzam siez  tym co wyżej, mnie kiedyś było potrzebne biuro tłumaczące filmy, to też do firmy taki pakiet szkoleń wideo powstał i potrzebne było przetłumaczenie na parę języków, to według mnie także nie ma nic lepszego jak rozmowa, od razu widać czy warto wink

wlałsnie w swojej okolicy nie bardzo mogę znaleźć żadnego biura, nie wiem, az nie chce mi się wierzyć że nic tutaj nie ma. Ostatecznie będzie to chyba biuro tłumaczeń Guerilla, do którego mam trochę daleko, ale ma dobre opinie.

no, to jak masz akandydata to zadzwoń lub przejedź się i pogadaj z nimi, sprawdź też dokładnie portfolio jeśli mają.