Topic: Prośba o poradę przy dekorowaniu mieszkania

Powoli przymierzam się do zakupu nowego mieszkania z rynku wtórnego i chyba nawet mam już cel, mieszkanko bardzo mi się podoba, oczywiście jest z rynku wtórnego, ale jeśli tylko dostanę kredyt to zapewne je wezmę. Stan wnętrza jest jednak słaby i potrzebna będzie w zasadzie kapitalka. Żona się uparła na kamień, ale mnie się strasznie nie podobają takie wnętrza zimne. Znacie jakieś inne ciekawe sposoby na udekorowanie mieszkania, wykończenie go? Byleby nie szarpnęły mi portfela nadmiernie wink

Re: Prośba o poradę przy dekorowaniu mieszkania

Ja mam sporą część mieszkania w tynkach dekoracyjnych, naprawdę nie wydałem na nie jakichś tam dużych pieniędzy, a jednak efekt finalny strasznie mi się podoba. Nie wiem co rozumiesz przez dekorację, bo może jakieś drobne dodatki do wnętrza typu lampy czy takie tam rzeczy wink

Właśnie o takie rzeczy pytam jak napisałeś big_smile A nie będzie bardziej solidniej z betonem dekoracyjnym bo takie rozwiązanie mi się osttanio w oczy rzuciło.

Może i będzie, ale drożej i więcej roboty, jak tynku położy jakiś specjalista to naprawdę nie będziesz miał większych problemów.

Ja tam lubię cieplutkie drewienko na ścianie, nawet nowoczesne wnętrza bardzo fajnie się prezentują w drewnie, kamienia też chyba bym nie kupiła, co najwyżej na podłogę i to chyba tylko w salonie, tak to nie.

Uważaj tylko bo trzeba umieć nakładać na ścianę takie rzeczy, polecam wziąć sobie do tej pracy jakiegoś dobrego fachowca, będzie o wiele łatwiej wink