Topic: Zanim powiemy sobie tak...

...konieczne są długie i dokładne przygotowania. Czy w związku z tym możecie pomóc mi ze znalezieniem fajnego pomysłu na zdjęcia ślubne. Jestem z Poznania.

Re: Zanim powiemy sobie tak...

No, jeśli ma być profesjonalny fotograf ślubny Poznań ma się czym poszczycić. Interesowałam się tym tematem przy okazji ślubu koleżanki i przejrzałam naprawdę mnóstwo ofert. Teraz każdy praktycznie ma stronę w internecie albo jest na jakimś portalu społecznościowym ze swoimi zdjęciami, więc na pewno bez problemu znajdziesz inspiracje. Rozumiem, że chodzi ci o to żeby to była ślubna sesja zdjęciowa w Poznaniu czy mogą też być jego okolice?

Niekoniecznie w Poznaniu. Ślub jest w mieście, ale wesele ma być za miastem. Myślimy o wyborze jakiejś fajnej lokalizacji, która będzie jednocześnie ładnie wyglądała na zdjęciach. Nie chcemy z przyszłym mężem specjalnie jeździć gdzieś tylko po to, żeby się na ładnym tle sfotografować. Chcemy, żeby wszystko było „na miejscu”.

Możecie pomyśleć o jakimś zabytku, zamku, pałacyku - wiele takich miejsc wynajmuje sale właśnie na imprezy okolicznościowe. A może impreza w plenerze? Wtedy macie w ogóle dużą swobodę i dowolność.

Plener niestety odpada, bo ślub na jesieni, ale z tymi zabytkami to całkiem niezły pomysł. Pytanie tylko, jaki to koszt?

Nie wiem dokładnie, ale myślę, że porównywalny z jakimiś restauracjami czy domami weselnymi. Jest taka konkurencja, że ceny nie mogą być zbyt wysokie.

Masz rację. Muszę poszukać czegoś w tym kierunku.